17 лютого 2015 року головою Ради обрано Нараєвську Ірину Леонтіївну – провідного юрисконсульта громадської організації «Об’єднаний медіа простір». Питання правомірності включення орендарями сум податку до складу податкового кредиту є дуже актуальним та таким, що потребує негайного врегулювання. «Правоохоронці встановили причетність голови Громадської ради при Головному управлінні ДФС України в місті Києві до скоєння даного злочину та було задокументовано декілька фактів отримання ним коштів від керівника комерційної структури. Так, на рахунок її фірми, нібито за надання консультативних та юридичних послуг, було перераховано в якості «завдатку» 300 тис.

громадська рада при дфс

План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів у 2018 р. План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів у 2022 р. Інформація щодо діяльності робочої групи по режиму електронної системи автоматизированого моніторингу відповідності податкових накладних /розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

«3 група ФОП – це, зазвичай, фрілансери, контрактні працівники великих IT-компаній, журналісти. Це ті люди, які залишаються працювати в Україні, самі забезпечують себе і свою родину, не чекаючи соціальних допомог від держави, створюють робочі місця. Скасування 3 групи ФОП посилить тиск на малий та середній бізнеси, призведе до втрати робочих місць, закриття дрібних підприємств, збільшення витрат на адміністрування бізнесу, скорочення надходжень до бюджету. А ми так багато говоримо про важливість середнього класу та розвиток малого бізнесу для розвитку економіки Україні», – пояснив голова Громадської ради при ГУ ДФС Львівської області Ігор Коць. Звіти щодо відстеження результативності регуляторних актів 2022 р. В Конгрес холі ДФС України відбулись установчі збори Громадської ради при Державній фіскальній службі України.

Завершила Роботу Комісія З Гуманітарних Питань

Більше того, є декілька позитивних тенденцій у висвітленні західними ЗМІ війни в Україні. “Ідея зі сканерами – дуже своєчасна і актуальна”, – відзначає вона. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів’ян і не тільки.

Громадська Рада При Дфс Львівщини Розглянула Важливі Для Підприємців Питання, – Ігор Коць

Значне підвищення цін на паливно-мастильні матеріали та запасні частини, коливання курсу валют, неможливість своєчасного оновлення рухомого складу вже призвело до значної втрати вітчизняними перевізниками ринку міжнародних автоперевезень. А якщо до цього додати неможливість отримати зароблені кошти через несвоєчасне повернення податку на додану вартість, то ситуація складається надкритичною. Громадська рада інформує що у відповідності до урядових постанов створена та діє Громадська рада при Головному управлінні Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області. Вчора, eleven жовтня, відбулось засідання Громадської ради при ДФС Львівщини. У ході засідання вирішено низку інших питань стосовно діяльності Громадської ради.

Отож, враховуючи таку позитивну оцінку, а також розпочату реорганізацію ДФС у Державну податкову службу та Державну митну службу, громадські активісти та представники бізнесу визнали доцільним продовжити повноваження консультативно-дорадчого органу. «Під час утворення нового консультативно-дорадчого органу буде забезпечено рівні права для представників інститутів громадянського суспільства та вчасно поінформовано громадськість про кожний етап проведення заходів, теофіпольська районна рада пов’язаних з формуванням Громадської ради при ДФС», – підкреслив Віктор Косарчук. Під час засідання обговорювались пропозиції стосовно роботи Митного комітету Громадської ради, висловлювались рекомендації щодо впровадження системи критеріїв оцінки ефективності митних формальностей. ТОВ “Комфортна оселя” повідомляє, що тарифи на комунальні послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для розрахунків з населенням та іншими споживачами.