У 2020 році була запущена послуга «lifecell Обмін», завдяки якій можна обміняти старий телефон на новий. Ще одним нововведенням є забезпечення магазинів оператора плотерами для різання захисних гідрогелевих плівок для смартфонів. Lifecell почав підключення сучасної технології здійснення голосових дзвінків на базі швидкісного мобільного інтернету LTE. По мірі підключення до VoLTE у цьому пості абоненти будуть отримувати відповідні SMS-повідомлення від оператора. Тим абонентам, у яких наразі немає можливості поповнити мобільний рахунок, оператор продовжує надавати пакети послуг без додаткової оплати — 60 хвилин для дзвінків по Україні щодня та 2 ГБ на користування месенджерами. Завдяки цим послугам абоненти можуть залишатися на зв’язку навіть без грошей на рахунку.

african spirit слот

Низку проблем було усунено за допомогою віддаленого переналаштування елементів мережі та встановлення переносних генераторів. Для додаткового комфорту користувачів, які з певних причин не можуть відвідати центр обслуговування, оператор пропонує нову зручну послугу «Заміна SIM-карти поштою», призначену для абонентів усіх форм обслуговування. Завдяки послузі абонент отримує нову SIM-карту поштою, при цьому умови тарифного плану, а також залишок коштів на рахунку і замовлені послуги на момент блокування номера зберігаються. Запуск роумінгу в мережах четвертого покоління заплановано на початок травня 2016 року. Крім вже згаданого оператора Turkcell в Туреччині, послуга стане також доступною в Австрії у мережі оператора A1-Mobilkom, що працює в стандарті LTE. Також, відповідний стандарт з’єднання має підтримувати смартфон користувача.

Як Грати В Гральні Апарати Онлайн На Гроші

В умовах карантину в компаній зростає необхідність налагодити ефективну роботу віддаленого офісу та забезпечити всі умови для дистанційної роботи співробітників. Lifecell на період карантину запроваджує низку пільгових умов на користування своїми сервісами, які дозволяють бізнесам максимально комфортно перейти в онлайн-режим. Lifecell запускає акцію, в рамках якої за поповнення рахунку від a hundred and fifty грн одним платежем буде нараховуватися 20% кешбеку на бонусний рахунок абонента. За допомогою послуги абоненти з будь-якого регіону України зможуть отримувати дистанційні консультації київських лікарів-практиків різних напрямів. Заради безпеки відвідувачів і персоналу роздрібні точки продажу працюють відповідно до вимог законодавства.

Види Ігрових Автоматів України

SMS-квиток – це одночасно просто, швидко, зручно і екологічно – адже тепер, маючи код, можна не друкувати паперові квитки. Інструкція по користуванню послугою SMS-оплати розміщена в усіх салонах львівських трамваїв і тролейбусів. Пасажирам потрібно вибрати потрібний код (загальний, пільговий або з пересадкою) і відправити його в SMS-повідомленні на номер 877. Після цього пасажир отримає SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка.

Топ Казино України

Співпраця мобільного оператора зі школами області – проєкт «lifecell академія». Голова Житомирської обласної адміністрації Віталій Бунченко та представники депутатського корпусу підписали Меморандум з Ісметом Язиджи, головним виконавчим директором lifecell. Компанія постійно проводить модернізацію обладнання мобільної мережі задля покращення якості сервісів і розширення покриття мобільного зв’язку.